WYSIWYG Web Builder
Firma sceniczna zapewniająca sprzęt na imprezy z obsługą techniczną danego eventu. W ofercie firmy przejezdne agregaty prądu na imprezy w hali i plenerze.
Oferujemy profesjonalny sprzęt i zapewniamy techniczną obsługę imprez, eventów, koncertów, konferencji itd.

Nasze zaplecze techniczne zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:!
Awaryjne zasilanie w postaci agregatów prądotwórczych oferujemy dla wszystkich sektorów działalności w dowolnym miejscu i czasie: oferujemy szeroki wybór w pełni wyciszonych, jak również samojezdnych agregatów prądotwórczych, o mocach od 20 kW do 250 kW agregat prądotwórczy na przyczepie spalinowa prądnica-generator prądu na olej napędowy. Usługa wynajmu, która pozwoli na spokojne organizowanie wszelkich imprez plenerowych czy koncertów. Realizujemy zamówienia wynajmu w pełni wyciszonych agregatów prądotwórczych poddawanych nieustannej kontroli technicznej co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność wraz z fachową, wykwalifikowaną obsługą techniczną.

Wynajem agregatów prądotwórczych przewoźnych zamontowanych na przyczepie, nagrzewnic powietrza oraz kabli i rozdzielnic dostosowanych do wynajmowanych urządzeń.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
AGREGAT PRĄDU
Obsługa Imprez z Lubelskiego: Lublin, obsługa imprez z Mazowieckiego: Warszawa, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko
kratownice-sceny-podesty-konstrukcje-rusztowania-najazdy-barierki-nagłośnienie-oświetlenie-konferencje-namioty eventowe-agregaty prądu
KIM JESTEŚMY:

Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY:

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Efektywność
Doświadczenie
Kompleksowość
Posiadamy w naszej ofercie również:
Nagrzewnice powietrza olejowe MASTERS z odprowadzeniem spalin oraz nagrzewnice elektryczne z dystrybucją ciepła na scenę lub do pomieszczeń zamkniętych.
Rozdzielnice napięcia - rozdzielnie prądowe w cases i do rack oraz na kablach ABL.
Kable gumowane i przewody elektryczne TITANEX - przewody odporne na działanie wody. TEN PRZEWÓD GUMOWANY
Rozdzielnie prądowe przewody siłowe:
rozdzielnia prądowa 16A
rozdzielnia prądowa 32A
rozdzielnia prądowa 63A
rozdzielnia prądowa 128A
Przewody siłowe elektryczne z uziemieniem TITANEX
przewód 16A
przewód 32A
przewód 63A
przewód 128A