WYSIWYG Web Builder
Firma sceniczna zapewniająca wyposażenie w sprzęt na imprezy z obsługą techniczną danego eventu. W ofercie firmy obsługa dźwięku na imprezach i koncertach w plenerze oraz halach.
Oferujemy profesjonalny sprzęt i zapewniamy techniczną obsługę imprez, eventów, koncertów, konferencji itd.

Nasze zaplecze techniczne zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:!
Nagłaśnianie imprez-eventów-koncertów: ZAPRASZAMY!
Systemy własne na małe imprezy, eventy i plenery:
Polaudio SLA 112
Turbosound IQ12, IQ15, IQ18B DSP ULTRANET
Na duże koncerty podnajmujemy dźwięk z obsługą od sprawdzonych partnerów. Oferujemy usługi w rozsądnych cenach wynajmu sprzętu dźwiękowego.

Wynajem nagłośnienia. Wycena przygotowywana jest indywidualnie na podstawie ridera technicznego.

Nagłośnienie line array raiderowe oraz podstawowe na mniejsze imprezki. Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców, eliminując zarówno zbędne koszty zbyt dużych rozwiązań jak i negatywne konsekwencje zbyt małych. Od niewielkich zestawów konferencyjno- bankietowych do 2 x 30KW w systemie liniowo wyrównawczym. Przy większych realizacjach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
DŻWIĘK KONCERTOWY
Obsługa Imprez z Lubelskiego: Lublin, obsługa imprez z Mazowieckiego: Warszawa, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko
kratownice-sceny-podesty-konstrukcje-rusztowania-najazdy-barierki-nagłośnienie-oświetlenie-konferencje-namioty eventowe-agregaty prądu
KIM JESTEŚMY:

Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY:

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
STAWIAMY NA SPRZĘT NAJWYŻSZEJ KLASY

Odpowiednie pokrycie dźwiękiem całej powierzchni to jedna z najważniejszych cech dobrej imprezy a przypadku niewłaściwego nagłośnienia całe przedsięwzięcie może okazać dużym rozczarowaniem. Rodzaj oraz wielkość systemu nagłaśniającego powinien uwzględniać nie tylko typ i wielkość miejsca w którym pracuje, lecz również wielkość publiczności. Dobrze dobrany system nagłaśniający to gwarancja, że dźwięk dotrze do wszystkich uczestników imprezy.
Pełen profesjonalizm i 2o lat doświadczenia gwarancją udanej imprezy-obsłużymy każdy koncert w kraju z profesjonalnym doborem systemu nagłośnienia na daną imprezę czy to w hali czy w plenerze.
Systemy dźwięku:
-liniowy system podwieszany
-liniowy system stackowany
-aktywne kolumny audio
-pasywne kolumny audio
-monitory podłogowe aktywne
-monitory podłogowe pasywne
-kolumny do basu aktywny system
-kolumny do basu pasywny system
-mixery audio - cyfrowe systemy
-mixery audio - analogowe systemy
-końcówki mocy do pasywnych instalacji audio
-mikrofony i okablowanie
-mikrofony do instrumentów dętych
-statywy i akcesoria
-zestawy mikrofonów do perkusji
-przyrządy do strojenia systemu
-pozostały sprzęt potrzebny do realizacji nagłośnienia imprezy, eventu, koncertu czy mniejszych realizacji audio