WYSIWYG Web Builder
Firma sceniczna zapewniająca sprzęt na imprezy z obsługą techniczną danego eventu. W ofercie firmy oświetlenie na imprezy i koncerty plenerowe.
Oferujemy profesjonalny sprzęt i zapewniamy techniczną obsługę imprez, eventów, koncertów, konferencji itd.

Nasze zaplecze techniczne zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:!
Światło na scenę, event do klubu i dyskoteki: ZAPRASZAMY!
Odpowiednie oświetlenie znacznie uatrakcyjnia imprezę, koncert czy galę. Profesjonalny sprzęt nada właściwy klimat i nastrój wydarzeniu. Dobranie odpowiedniego oświetlenia na scenę na zewnątrz to oczywiście kwestia tego, jaka impreza ma się na niej odbyć. Inne motywy i źródła światła wykorzystane zostaną w trakcie koncertu grupy heavy metalowej, a inne podczas koncertu jazzowego czy występu gwiazdy disco.
Oświetlenie ma tworzyć niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia ma ogromne znaczenie wzmacnia przekaz artysty, przekłada się na odbiór koncertu, czy też spektaklu, podkreśla jego nastrój oraz pozwala publiczności poczuć wyjątkowy klimat. Właściwie dobrane oświetlenie estradowe sprawia, że widzowie wyraźnie widzą artystę, a poszczególne efekty wizualne są ciekawymi elementami dekoracyjnymi.
W skład oświetlenia wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia, efekty laserowe, stroboskopy, miksery i belki oświetleniowe, haizery oraz maszyny do zadymiania, a także urządzenia do oświetlenia architektury. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów. Zapewnimy również zabezpieczenie w multimedia danego eventu w postaci wyposażenia w ekrany led (telebimy) lub projektory oraz cały osprzęt z obsługą.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
ŚWIATŁO KONCERTOWE
Obsługa Imprez z Lubelskiego: Lublin, obsługa imprez z Mazowieckiego: Warszawa, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko
kratownice-sceny-podesty-konstrukcje-rusztowania-najazdy-barierki-nagłośnienie-oświetlenie-konferencje-namioty eventowe-agregaty prądu
KIM JESTEŚMY:

Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY:

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
STAWIAMY NA SPRZĘT NAJWYŻSZEJ KLASY

Typ oświetlenia:
Urządzenia konwencjonalne zaliczamy do nich takie odbiorniki jak reflektory typu PAR, naświetlacze, projektory PC i profilowe, blindery, ACLe, projektory z soczewką Fresnela.

Urządzenia inteligentne zaliczymy do nich m.in. takie odbiorniki jak stroboskopy, ruchome głowice, lasery. To automatyczne urządzenia, sprzęt ruchomy dzięki którym można stworzyć profesjonalny pokaz. Zarządza nimi osoba sterująca (realizator światła)
Oświetlenie sceniczne to istotny element niemal każdej imprezy począwszy od dyskoteki skończywszy na koncercie muzycznym. Zadbanie o odpowiednie oświetlenie jest sprawą równie ważną jak dobra muzyka płynąca ze sceny.