WYSIWYG Web Builder Solaudio
Kompleksowa Obsługa
www.trawers-system.pl

 
Lublin, Lubelskie, Warszawa, Mazowieckie, obsługa Kraków, imprezy Zamość, sceny Radom, kratownice Przemyśl, podesty Chełm, nagłośnienie Kielce, Białystok Siedlce Grujec Mszczonów Sochaczew Puławy Dęblin Tomaszów Mazowiecki Konin Rzeszów Tomaszów Lubelski Nowy Sącz Tarnów Kraśnik Tarnobrzeg Stalowa Wola Nowa Dęba Janów Lubelski Krasnystaw £ęczna Siemiatycze Bielsk Podlaski Mielec Dębica Sandomierz Jasło Krosno Sanok Leżajsk Radomsko Jędrzejów Opoczno Nisko Piaseczno Garwolin Skierniewice. Technika estradowa to pojęcie dotyczące takich zagadnień jak nagłośnienie, oświetlenie, scena i konstrukcje, a także zasilanie i obsługa imprezy. Profesjonalna technika estradowa-Organizacja i Techniczna Obsługa Imprez Warszawa-Lublin Lubelskie Cała Polska Realizacja imprez, koncertów, konferencji. Przystępne Ceny Obsługi Technicznej Imprezy Wynajem estrady, zadaszona estrada z zadaszeniem estrada wynajęcie estrad estrady z zadaszeniem scena wynajęcie sceny wynajem mobilne sceny wynajemsceny barierki barierka zomo barierka sceniczna barierka przed scenę barierki na koncert płotki lekkie płotki ciężkie płotki przeciwtłumowe liniowe nagłosnienie konwencjonalne nagłaśnianie imprez imprezy dla firm bankiety rusztowanie z łączem klinowym do budowy zabezpieczania scen wynajem wież pod system nagłośnienia wynajęcie dżwięku liniowy system na koncert plenerowy podest podesty podium rozkładane wybiegi dla modelek podłoga wybieg składany z podestów scenicznych najem regulowana podłoga obrotowa podłoga ruchoma podłoga najazd najazdy kablowe najazdy gumowane najazdy wynajem najazdów na kable najazdy koncertowe i najazdy sceniczne przejazdy na kable, osłona kabli na koncertach, osłona kabli na imprezach, osłona kabli na bankietach. Estradowe systemy sceniczne 500m2 sceny layher oświetlenie i nagłośnienie zobacz! Zajmujemy się techniką estradową, kompleksową obsługą imprez w Lubelskim i całym kraju, stawiamy sceny, oświetlamy, nagłaśniamy tworzymy instalacje elektryczne i sceniczne wraz z profesjonalną obsługą
--- Dalej ---
Home   Estrada   Podesty   Płotki   Nagłośnienie   Oświetlenie   Rusztowania   Trawersy   Prądnica   Progi   Konferencje   E-mail
Sceny Wynajem - W zależności od typu imprezy, wielkości budżetu i preferencji artystów doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu. Do dyspozycji mają Państwo: sceny estradowe zadaszone w różnych wielkościach podłogi i zadaszenia scenicznego. Każda scena może być ograniczona barierkami ochronnymi. Podłoga sceny wysokość regulowana od 0,3 do 2,4m zrobiona jest z tworzywa anty poślizgowego, dołączone są do niej schody z poręczą, szerokość od 1,20 do 2,57m do ustawienia w dowolnym miejscu.
Podesty Wynajem - Systemy wynajmu i montażu podestów scenicznych do budowy scen i estrad, wybiegów oraz składanych trybun i widowni oraz podług tanecznych. Moduły różnej wielkości np.: SCA-01 o wymiarach 2m/ 1m, 2m/ 05m, 1m/1m na bazie lekkiego profilu aluminiowego, blat podestu wykonany jest ze sklejki anty poślizgowej co zapewnia komfort i bezpieczeństwo.
Kratownice Wynajem - Kratownice, trawersy aluminiowe, dźwigary punktowe, krata z aluminium do zastosowań przenośnych oraz budowania jak i montażu różnego rodzaju ekspozycji  w galeriach handlowych, halach sportowych i targowych, teatrach, muzeach oraz przy organizacji i obsłudze konferencji oraz koncertów w klubach w dyskotekach jak i w plenerze.
Barierki Wynajem - Barierki ochronne-barierki zaporowe niezbędne przy zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju imprez od masowych po inne, zapewniające maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności. Wszystkie barierki poza podstawową funkcją utrzymania porządku i bezpieczeństwa na imprezie są doskonałym nośnikiem reklamy w postaci banerów, których montaż nie sprawia żadnych trudności.
Rusztowania Wynajem - Rusztowania z połączeniem klinowym Layher Allround  do budowy i zabezpieczania scen estradowych, do budowy wież pod system nagłośnienia, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd.
Podczas montażu jest bardzo bezpieczny, szybki, a przede wszystkim przejrzysty i logiczny. System ten wykorzystuje niewielką liczbę części z połączeniem klinowym. Znany jest i bardzo ceniony na całym świecie.
Nagłośnienie Wynajem - Nagłośnienie line array raiderowe oraz podstawowe. Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców, eliminując zarówno zbędne koszty zbyt dużych rozwiązań jak i negatywne konsekwencje zbyt małych. Od niewielkich zestawów konferencyjno bankietowych do 2 x 15KW w systemie liniowo wyrównawczym. Przy większych realizacjach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie.
Oświetlenie Wynajem - Oświetlenie sceniczne jest bardzo ważne na scenie, czy to w teatrze czy na koncercie, tworzy niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia. W skład oświetlenia wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia, efekty laserowe. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów.
Garderoby Namioty Wynajem - Estetyczne i szybkie w montażu namioty o licznych możliwościach zastosowania. Idealne na imprezy plenerowe, polecane są również w przypadku organizowania wszelkiego rodzaju ekspozycji targowych. Wykonany z wysokiej jakości materiału namiot skutecznie ochroni zarówno przed deszczem, jak i palącym słońcem. Metalowy stelaż pozwala na szybkie i bezproblemowe rozłożenie oraz złożenie namiotu.
Najazdy Wynajem - Najazd kablowy zwany progiem ulicznym z wkładką prowadzącą przewody energetyczne i kable audio i video wewnątrz najazdu, zapobiegając krzyżowaniu się i poplątaniu. Gotowe do układania w dowolnym miejscu, doskonale chronią przewody i kable  prowadzone przez place, drogi i ulice.  Najazdy można układać obok siebie, według potrzeby, łącząc je ze sobą za pomocą wkładki przesuniętej o wpusty.
Konferencje Obsługa - Oferujemy kompleksowe wyposażenie konferencji oraz profesjonalną obsługę techniczną. Podejmiemy się niemal każdego zlecenia. Elastyczność i możliwość różnorodnych konfiguracji sprzętowych pozwala nam na obsługę zarówno małych konferencji, jak i dużych kongresów, wymagających szerszej gamy wyposażenia.
Obsługa imprez - Tecniczna obsługa imprez Sceniczna Obsługa Imprez - Obsługujemy imprezy plenerowe - Obsługujemy Imprezy w Plenerze - Muzyczne imprezy obsługa - Obsługa techniczna imprez - Wypożyczalnia sprzętu estradowedo za przystępną cenę: Wynajem