WYSIWYG Web Builder
Firma sceniczna zapewniająca wyposażenie w sprzęt na imprezy z obsługą techniczną danego eventu. W ofercie firmy kratownice z aluminium na stoiska targowe i wystawiennicze.
Oferujemy profesjonalny sprzęt i zapewniamy techniczną obsługę imprez, eventów, koncertów, konferencji itd.

Nasze zaplecze techniczne zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:!
Profesjonalne kratownice z lekkiego aluminium: przedstawiamy lekkie i uniwersalne kratownice aluminiowe, z powodzeniem używane do budowy stoisk targowych, konstrukcji dekoracyjnych jak i konstrukcji reklamowych. Składamy z nich konstrukcje sceniczne, bramki pod ekrany LED, rampy oświetleniowe oraz konstrukcje do mocowania różnego sprzętu. Kratownice łączone są ze sobą za pomocą szybkozłączy. Konstrukcję można dowolnie modyfikować. Cała konstrukcja bazuje na systemie łączeń, które zapewniają dużą sztywność i wytrzymałość całej struktury. Łączenia są na tyle mocne, że dają 100% gwarancję bezpieczeństwa. Cechy systemu kratownic: Modułowość - system oparty jest na modułach o różnym kształcie i długości, dlatego istnieje mnóstwo możliwości kombinacji konstrukcyjnych. Stabilność i bezpieczeństwo - całość konstrukcji jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Lekkość - pomimo wielkości konstrukcji całość jest łatwa w montażu i dość lekka. Atrakcyjny wygląd - dzięki przestrzennej i ażurowej konstrukcji system wygląda atrakcyjnie na różnego rodzaju ekspozycjach w galeriach handlowych, halach sportowych i targowych, teatrach, muzeach oraz przy organizacji i obsłudze konferencji,  koncertów w klubach, w dyskotekach jak i w plenerze. Nasz sprzęt jest nowy, estetyczny i bezpieczny. Posiada wszystkie niezbędne atesty.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
KRATY ALUMINIOWE
Obsługa Imprez z Lubelskiego: Lublin, obsługa imprez z Mazowieckiego: Warszawa, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko
kratownice-sceny-podesty-konstrukcje-rusztowania-najazdy-barierki-nagłośnienie-oświetlenie-konferencje-namioty eventowe-agregaty prądu
KIM JESTEŚMY:

Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY:

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Cechy systemu kratownic:
<<<   Modułowość - system oparty jest na modułach o różnym kształcie i długości, dlatego istnieje mnóstwo możliwości kombinacji konstrukcyjnych.
<<<   Stabilność i bezpieczeństwo - całość konstrukcji jest niezwykle sztywna i wytrzymała.
<<<   Lekkość - pomimo wielkości konstrukcji całość jest łatwa w montażu i dość lekka.
<<<   Atrakcyjny wygląd - dzięki przestrzennej i ażurowej konstrukcji system wygląda atrakcyjnie.

Zastosowanie wynajętych kratownic:
<<<   Konstrukcje reklamowe
<<<   Zabudowa stoisk targowych
<<<   Dekoracje sceniczne
<<<   Konstrukcje do podwieszanie oświetlenia, ekranów lub innego sprzętu multimedialnego
<<<   Różnego rodzaju konstrukcje przestrzenne
<<<   Zadaszenie estrady
Dostępne trawersy belki z aluminium:
kratownice 30x30cm rura50mm
kratownice 40x40cm rura 50mm
kratownice 40x60cm rura 50mm
kontenery zbijane na 6 stron

Odcinki trawersów: 22cm, 36cm, 40cm, 50cm, 70cm, 1m, 1.50m, 2m, 2.50m, 3m, 3.50m, 4m

Ścianka aluminium rur głównych: 2mm, 3mm, 4mm

Montaż kratownic za pomocą szybkozłączy