WYSIWYG Web Builder
Firma sceniczna zapewniająca wyposażenie w sprzęt na imprezy z obsługą techniczną danego eventu. W ofercie firmy rusztowania layher do budowy i zabezpieczania scen z zadaszeniem.
Oferujemy profesjonalny sprzęt i zapewniamy techniczną obsługę imprez, eventów, koncertów, konferencji itd.

Nasze zaplecze techniczne zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:!
Modułowe rusztowanie ze stali ocynkowanej i z lekkiego aluminium: layher rusztowania sceniczne więcej możliwości, ten system rusztowań do wszechstronnych zastosowań z połączeniem klinowym do budowy i zabezpieczania scen estradowych, do budowy wież pod system nagłośnienia, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd. Podczas montażu jest bardzo bezpieczny, szybki, a przede wszystkim przejrzysty i logiczny. System ten wykorzystuje niewielką liczbę części z połączeniem klinowym. Znany jest i bardzo ceniony na całym świecie.

Zalety rusztowania  LAYHER ALLROUND
<<<   wysoka obciążalność
<<<   szybki montaż i demontaż
<<<   stabilność rusztowania
<<<   możliwość różnorodnej budowy
<<<   bezśrubową technikę łączenia
<<<   możliwości wyboru długości i szerokości pola
<<<   antypoślizgowe pomosty, komfortowe schody, wytrzymałe elementy spełniają wymagania określone w przepisach przeciwpożarowych.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
LAYHER RUSZTOWANIE
Obsługa Imprez z Lubelskiego: Lublin, obsługa imprez z Mazowieckiego: Warszawa, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko
kratownice-sceny-podesty-konstrukcje-rusztowania-najazdy-barierki-nagłośnienie-oświetlenie-konferencje-namioty eventowe-agregaty prądu
KIM JESTEŚMY:

Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY:

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Trybuny, estrady wewnątrz i na zewnątrz na wszystkie okazje bezpiecznie, niedrogo szybko przenośne.